Juan Vilches, l'artista i dissenyador Valencià triat per…

02-10-2015

Com molts sabeu aquest any el nostre Centre Formatiu Cedesca, compleix 35 anys, 35 fantàstics anys formant i capacitant a estupends alumnes que avui són grans professionals en l'àmbit sanitari i sociosanitari i que treballen en hospitals, residències d'ancians, clíniques dentals, geriàtrics, centres de majors, centres de dietètica,..

Per a aquesta celebració tan especial, hem organitzat diferents activitats i esdeveniments que us anirem comunicant a poc a poc a través de les nostres xarxes socials, i hem comptat amb el treball creatiu de l'artista i dissenyador Valencià Juan Vilches. Juan compagina la seva faceta d'artista escultor amb la de dissenyador especialitzat en Marxandatge Creatiu per a grans empreses.

Ell ha estat el responsable de dissenyar la Imatge Corporativa del 35 Aniversari que apareixerà en les tasses i samarretes que començarem a sortejar a les nostres xarxes socials pròximament. No deixis de seguir-nos als següents enllaços per optar a guanyar-los.

 

 

El procés creatiu amb Juan va començar fa un mes i els resultats han estat fantàstics com podeu observar. Volíem que tots els nostres antics i actuals alumnes es veiessin reflectits i identificats en les seves actuals i futures professions. Molts de vosaltres, que heu fet pràctiques en Cedesca, haureu reconegut la targeteta que alguns vàreu portar en la bata amb el logo del centre o l'instrumental que vàreu usar diàriament a les vostres classes.

Creiem que és una imatge d'Aniversari perfecta per compartir amb vosaltres i ens agradaria fer-vos partícips aportant millores al disseny, penseu que falta algun detall en la imatge? Podeu deixar els vostres comentaris a les nostres xarxes socials, tant en el Facebook com Twitter Corporatiu. Tots els vostres suggeriments de canvis seran transmeses al dissenyador perquè configuri el disseny final que anirà en les tasses i samarretes dels sorteigs.

Recorda que el nostre centre té 5 graus sociosanitaris: Tècnic Superior de Dietètica, Administració i Documentació Sanitàries, Integració Social, Atenció a Persones en Situació de Dependència i Cures Auxiliars d'Infermeria , tots ells Graus Oficials que es poden cursar tant de forma presencial com online.

 

Deixa un comentari

Especifica tota la informació requerida (*) on s'indiqui. El codi HTML no és permès.

Calendari

« Agost 2018 »
Dll Mar Dim Dj Dv Ds Diu
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Post Recents

LiveZilla Live Chat Software